menu
Sammenlign priser på apotekvarer
Legemidler, vitaminer, hudpleie og skjønnhet. Alle apotek på ett sted.
search
Søk blant tusenvis av produkter...
tune
Avansert søk
campaign
Kampanjer
Allergi
Barn og foreldre
Dyr
Feber og smerte
Forkjølelse
Hender og føtter
Hudpleie
Husholdning
Hårpleie
Intim
Kosttilskudd
Mage og tarm
Mat og drikke
Munn og tann
Reiseapotek
Røykeslutt
Selvtester og hjelpemidler
Sex og lyst
Skjønnhet
Solbeskyttelse
Søvn og uro
Sår, bitt og stikk
Trening og helse
Vitaminer og mineraler
Øyne og ører
Populært nå
-21%
50 ml
La Roche-Posay
Lipikar Xerand Hand Repair Cream 50 ml
68 kr
På lager
136 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-21%
50 ml
Vichy
48H Soothing Deo antiperspirant uten parfyme 50 ml
93 kr
På lager
186 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,6
Legg til
list_alt_add
-21%
360 ml
Renu
Multi purpose solution 360 ml
62 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,6
Legg til
list_alt_add
50 ml
Bondi Sands
SPF 50+ Everyday Face Fluid 50 ml
160 kr
På lager
320,6 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,5
Legg til
list_alt_add
-21%
125 ml
Sebamed
Silky Purifying Cleansing Cream 125 ml
73 kr
På lager
584 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,0
Legg til
list_alt_add
-20%
13 ml
IDUN Minerals
Mascara Magna
114 kr
På lager
876,92 kr / 100 ml
Legg til
list_alt_add
-20%
10 ml
Tearsagain
Sensitive Øyespray 10 ml
133 kr
På lager
1 330 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,3
Legg til
list_alt_add
-20%
50 ml
Eucerin
Sun Oil Control Gel-Cream SPF50+, 50 ml
155 kr
På lager
310 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,9
Legg til
list_alt_add
-20%
200 ml
Vichy
Dercos flassjampo til fet hodebunn 200 ml
95 kr
På lager
475 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,1
Legg til
list_alt_add
-21%
IDUN Minerals
Eyeshadow Brush
56 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
-20%
88 ml
CeraVe
SA Renewing Foot Cream 88 ml
72 kr
På lager
818,18 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,9
Legg til
list_alt_add
-21%
Scholl
Diamond dobbel fotfil 1 stk
65 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,6
Legg til
list_alt_add
-20%
10 gr
Oxyal
Care øyegel 10 g
79 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,3
Legg til
list_alt_add
-20%
9 ml
IDUN Minerals
Mascara Vatn Volume 38°C Black
122 kr
På lager
1 355,56 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,9
Legg til
list_alt_add
150 ml
The Inkey List
Chia Seed Curl Defining Hair Cream 150ml
129 kr
På lager
860 kr / l
Legg til
list_alt_add
-13%
30 stk
Ekulf
Fuktisar Wild Strawberry
46 kr
På lager
1,53 kr/stk
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-21%
385 ml
Ogx
Argan Oil of Morocco Shampoo, 385 ml
92 kr
På lager
238,96 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
1,3
Legg til
list_alt_add
-10%
Cliniderm
Age Defence Sun Face Cream SPF30, 50 ml
107 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-21%
40 ml
CeraVe
Blemish Control Gel 40 ml
88 kr
På lager
220 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
2,8
Legg til
list_alt_add
-13%
60 stk
Pharma Nord
Bio-Magnesium tabletter 60 stk
86 kr
På lager
1,43 kr/stk
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,6
Legg til
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Spar mest
-19%
50 ml
Biotherm
Aquasource Cica Nutri Moisturizing Day Cream 50 ml
190 kr
På lager
379,9 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,9
Legg til
list_alt_add
30 ml
IDUN Minerals
Hydra Soft Mineral Foundation Jorunn
319 kr
På lager
1 063,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,6
Legg til
list_alt_add
30 ml
IDUN Minerals
Hydra Soft Mineral Foundation Runa
319 kr
På lager
1 063,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,6
Legg til
list_alt_add
15 ml
Dermalogica
Clear Start Post-Breakout Fix 15 ml
165 kr
På lager
1 099,67 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-4%
Cosmica
Kids Sun Stick SPF50
76 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
-5%
50 ml
Cosmica
Kids Active Sun Roll-On SPF 50+ 50 ml
60 kr
På lager
120 kr / 100 ml
Legg til
list_alt_add
-11%
40 ml
Cliniderm
Sun Ultra Light Face Fluid solkrem SPF50+ 40 ml
124 kr
På lager
310 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,4
Legg til
list_alt_add
-20%
Actimove
Arthritis Care ankelstøtte XXL 1 stk
136 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
-20%
120mg
60 stk
Nycoplus
Magnesium 120mg tyggetabletter 60 stk
130 kr
På lager
2,17 kr / stk
Legg til
list_alt_add
-21%
4 g
IDUN Minerals
Matte leppestift Körsbär 4 g
104 kr
På lager
2 600 kr/100 g
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-21%
Nazamer
Aloe Vera Saltvannspra 20 ml
38 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
Cosmica
Hand Cream Rich med Parfyme 75 ml
60 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
250 ml
Kérastase
Gloss Absolu Insta Glaze Conditioner 250 ml
463 kr
På lager
1 852,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,3
Legg til
list_alt_add
-21%
Comprilan
Comprilan 8cmx5m
60 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
-20%
12 ml
Cliniderm
Sun Gloss Lip Protection Pink SPF25 12 ml
71 kr
På lager
591,67 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,2
Legg til
list_alt_add
300 ml
KMS
HairStay Firm Finishing Hairspray 300 ml
149 kr
På lager
496,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-21%
Norgesplaster
Scankvikk bandasje beige 5,4x7,6cm 5 stk
34 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,0
Legg til
list_alt_add
130 ml
Zenz
Styling Gel Sweet Orange No. 12
155 kr
På lager
1 192,31 kr / l
Legg til
list_alt_add
-21%
Smith & Nephew
Primapore kompress 6x8,3cm
37 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
-21%
Ekulf
Mellomromstannbørste 0,6 mm gul
38 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Topvurdert
-21%
500 ml
Flux
Aloe Vera 0,2% fluorskyll 500 ml
60 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
75 ml
Sensodyne
Rapid Relief Fresh Mint Tannkrem, 75 ml
42 kr
På lager
559,2 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-14%
60 stk
Complete
Tranebær med C-vitamin kapsler 60 stk
106 kr
På lager
1,77 kr/stk
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
300 ml
Redken
Extreme Conditioner 300 ml
274 kr
På lager
912,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,1
Legg til
list_alt_add
-20%
50 ml
Vichy
Neovadiol Rose Platinium nattkrem 50 ml
276 kr
På lager
552 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
1000 ml
Dr. Baddaky
Dr Baddaky omega-3 vet
549 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-20%
40 ml
Avène
Hydrance Rich Cream 40 ml
137 kr
På lager
342,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,9
Legg til
list_alt_add
-20%
30 ml
Decubal
Lips & Dry Spots Balm, 30 ml
55 kr
På lager
183,33 kr / 100 ml
Legg til
list_alt_add
-14%
Nycoplus
Magnesium + Calcium tabletter
107 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
-21%
500 ml
Flux
Fluorskyll 0,2% Original Coolmint 500ml
61 kr
På lager
122 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-14%
Nycoplus
B-kompleks tabletter 200 stk
67 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-21%
48 st
Tena
Wet Wipes 48 stk
53 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,9
Legg til
list_alt_add
-13%
Nature's Sunshine
Nature's Sunshine Fenu-Max
216 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
90 stk
Nycoplus
Omega-3 Multi kapsler 90 stk
143 kr
På lager
1,59 kr/stk
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
100 stk
BD
Microlance kanyle 25G X 5/8" Orange 0,50x16mm 100 stk
71 kr
På lager
0,71 kr/stk
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
100 ml
Decubal
Enriching Hand Cream 100 ml
52 kr
På lager
520 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-21%
250 ml
Lactacyd
Intimvask
44 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-20%
205 ml
Drop-it
Øyedråper 20x5 ml
39 kr
På lager
190,24 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
-13%
430 stk
Lifeline Care
Ammende 4x30 tabletter
172 kr
På lager
0,4 kr / stk
Legg til
list_alt_add
-20%
10 ml
Hylo-Comod
Øyedråper 10 ml
131 kr
På lager
1 310 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Vitaminer og mineraler
-14%
Nycoplus
Magnesium + Calcium tabletter
107 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
-14%
Nycoplus
B-kompleks tabletter 200 stk
67 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-13%
Nycoplus
Calcium med K- og D3-vitamin tabletter 100 stk
103 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-14%
30 ml
Nordaid
D-Spray vitamin D 15 mcg munnspray 30 ml
120 kr
På lager
400 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-14%
150 stk
Möller's Pharma
D-vitamin 80 µg 150 stk
75 kr
På lager
0,5 kr / stk
Legg til
list_alt_add
-13%
30 ml
Nordaid
D-spray 40 μg oral vitamin D-spray 30 ml
133 kr
På lager
443,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
200 ml
Compiron
III-verdig jerntilskudd, 200 ml
213 kr
På lager
1 065 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-13%
60 stk
Pharma Nord
Bio-Chrom Chromoprecise 100 mcg tabletter 60 stk
103 kr
På lager
1,72 kr/stk
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,5
Legg til
list_alt_add
-13%
12.60 s
Pharma Nord
BioActive B12 600 µg 60 tyggetabletter
162 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
-13%
100 stk
Möller's Pharma
Möller's Pharma B12 100 stk
100 kr
På lager
1 kr / stk
Legg til
list_alt_add
-14%
60 stk
Pharma Nord
K-Pearls 75 µg, 60 stk.
160 kr
På lager
2,67 kr / stk
Legg til
list_alt_add
60 st
Ocuvite
Complete kapsler 60 stk
148 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
15 stk
Berocca
Energy brusetablett med appelsinsmak 15 stk
50 kr
På lager
3,3 kr / stk
Legg til
list_alt_add
-20%
100 mg
100 stk
Niferex
100 mg enterokapsler 100 stk
195 kr
På lager
1,95 kr / stk
Legg til
list_alt_add
60 st
VitaYummy
Calcium + Vitamin D 60 vingummi
172 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
-18%
90 stk
Nordbo
B12 90 kap
147 kr
På lager
1,63 kr/stk
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
60 st
VitaYummy
Kids Multivitamins Strawberry 60pcs
160 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
Bio
Life Betakaroten 15mg
349 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
60 st
Berocca
Energy Gummies 60
144 kr
På lager
Legg til
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Hudpleie
-20%
50 ml
Vichy
Neovadiol Rose Platinium nattkrem 50 ml
276 kr
På lager
552 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-20%
40 ml
Avène
Hydrance Rich Cream 40 ml
137 kr
På lager
342,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,9
Legg til
list_alt_add
-20%
30 ml
Decubal
Lips & Dry Spots Balm, 30 ml
55 kr
På lager
183,33 kr / 100 ml
Legg til
list_alt_add
-21%
200 ml
Dr. Greve Pharma
+ Babyolje 200 ml
85 kr
På lager
425 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-20%
473 ml
CeraVe
Hydrating Cleanser Refill 473 ml
94 kr
På lager
198,73 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,9
Legg til
list_alt_add
-20%
50 ml
Vichy
Minéral 89 Booster serum 50 ml
204 kr
På lager
408 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-20%
50 ml
Decubal
Enriching Face Vital Cream 50 ml
71 kr
På lager
142 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
-20%
100 ml
La Roche-Posay
Cicaplast Balm B5+ 100 ml
153 kr
På lager
1 530 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,6
Legg til
list_alt_add
40 ml
La Roche-Posay
Toleriane Dermallergo Creme 40 ml
167 kr
På lager
417,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-20%
340 g
CeraVe
Daily Moisturising Cream 340 g
137 kr
På lager
402,94 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,4
Legg til
list_alt_add
-20%
200 ml
La Roche-Posay
Toleriane renselotion 200 ml
121 kr
På lager
605 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
180 ml
Murad
Blemish Control Clarifying Toner 180 ml
340 kr
På lager
1 888,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,0
Legg til
list_alt_add
-20%
50 ml
Vichy
Homme Hydra Mag C dag- og øyekrem 50 ml
170 kr
På lager
340 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
-20%
59 ml
Dermalogica
Clear Start Skin Soothing Hydrating Lotion 59 ml
229 kr
På lager
388,14 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,9
Legg til
list_alt_add
-21%
30 g
Bepanthen
Krem 30 g
52 kr
På lager
173,33 kr/100 g
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,8
Legg til
list_alt_add
-21%
30 g
Locobase
Repair 30 g
50 kr
På lager
166,67 kr / 100 g
Legg til
list_alt_add
30 ml
The Inkey List
Hyaluronic Acid serum 30 ml
104 kr
På lager
346,67 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,3
Legg til
list_alt_add
150 ml
Decubal
Hydrating Face Cleansing Foam 150 ml
75 kr
På lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,7
Legg til
list_alt_add
-32%
150 ml
COSRX
AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150 ml
169 kr
På lager
1 127 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,3
Legg til
list_alt_add
chevron_left
chevron_right